გურამ ოდიშარია საქართველოს კულტურისა და ძეგლთა დაცვის მინისტრი თანამდებობაზე ყოფნის დრო 25 ოქტომბერი, 2012 – 21 ივლისი, 2014 პრეზიდენტი მიხეილ სააკაშვილი გიორგი მარგველაშვილი პრემიერ-მინისტრი ბიძინა ივანიშვილი, ირაკლი ღარიბაშვილი წინამორბედი ნიკოლოზ რურუა მემკვიდრე მიხეილ გიორგაძე საარჩევნი ოლქი სენაკი პოლიტიკური პარტია ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
დავით ბაქრაძე ევროპულ და ევროატლანტიკურ სტრუქტურებში ინტეგრაციის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ამჟამინდელი თანამდებობა დაიკავა ნოემბერი, 2014 პრეზიდენტი გიორგი მარგველაშვილი პრემიერ-მინისტრი ირაკლი ღარიბაშვილი, გიორგი კვირიკაშვილი დაბადებული 30 დეკემბერი, 1975 თბილისი, საქართველოს სსრ მოქალაქეობა საქართველო ეროვნება ქართველი შვილები 3 განათლება ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
მიხეილ გიორგაძე კულტურისა და ძეგლთა დაცვის მინისტრი ამჟამინდელი თანამდებობა დაიკავა 23 ივლისი, 2014 პრეზიდენტი გიორგი მარგველაშვილი პრემიერ-მინისტრი ირაკლი ღარიბაშვილი გიორგი კვირიკაშვილი წინამორბედი გურამ ოდიშარია დაბადებული 25 აპრილი, 1967
დავით კირვალიძე საქართველოს რესპუბლიკის სოფლის მეურნეობისა და სურსათის მინისტრი თანამდებობაზე ყოფნის დრო 25 მაისი, 2000 – 17 თებერვალი, 2004 პრეზიდენტი ედუარდ შევარდნაძე, მიხეილ სააკაშვილი პრემიერ-მინისტრი გიორგი არსენიშვილი, ავთანდილ ჯორბენაძე, ზურაბ ჟვანია წინამორბედი ბაკურ გულუა მემკვიდრე დავით შერვაშიძე საქართველოს სოფლის მეურნეობის მინისტრი თანამდებობაზე ყოფნის დრო 25 ოქტომბერი, 2012 – 2 მაისი, 2013 პრეზიდენტი გიორგი მარგველაშვილი პრემიერ-მინისტრი ბიძინა ივანიშვილი წინამორბედი ზაზა გოროზია მემკვიდრე შალვა ფიფია დაბადებული 28 ივნისი, 1967 თბილისი, საქართველოს სსრ საარჩევნი ოლქი ახმეტის მუნიციპალიტეტი მოქალაქეობა საქართველო ეროვნება ქართველი პოლიტიკური პარტია ქართული ოცნება — დემოკრატიული საქართველო მეუღლე ნინო ხმალაძე შვილები ანა, რეზი, ელენე რელიგია მართლმადიდებელი
საქართველოს სოფლის მეურნეობის სამინისტრო უწყების შესახებ მინისტრი ლევან დავითაშვილი უწყების ხელმძღვანელი ნოდარ კერესელიძე, პირველი მოადგილე უწყების ტიპი სამინისტრო ზემდგომი უწყება საქართველოს მთავრობა ქვეუწყება სურსათის ეროვნული სააგენტო საიტი www.moa.gov.ge
ოთარ დანელია საქართველოს სოფლის მეურნეობის მინისტრი თანამდებობაზე ყოფნის დრო 26 ივლისი, 2014 – 9 სექტემბერი 2016 პრეზიდენტი გიორგი მარგველაშვილი პრემიერ-მინისტრი ირაკლი ღარიბაშვილი გიორგი კვირიკაშვილი წინამორბედი შალვა ფიფია მემკვიდრე ლევან დავითაშვილი დაბადებული 21 სექტემბერი 1979 მოქალაქეობა საქართველო ეროვნება ქართველი შვილები 2 შვილი
ハツナ・ゴガラゼ
ხათუნა გოგალაძე საქართველოს გარემოს დაცვის მინისტრი თანამდებობაზე ყოფნის დრო 25 ოქტომბერი, 2012 – 26 ივლისი, 2014 პრეზიდენტი მიხეილ სააკაშვილი გიორგი მარგველაშვილი პრემიერ-მინისტრი ბიძინა ივანიშვილი წინამორბედი გიორგი ხაჩიძე მემკვიდრე ელგუჯა ხოკრიშვილი დაბადებული 18 აპრილი, 1970 ხაშური მოქალაქეობა საქართველო ეროვნება ქართველი პოლიტიკური პარტია ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო შვილები 3 განათლება თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტი ინდიანას უნივერსიტეტი პროფესია ბიოლოგი
ベカ・ツィクラウリ 画像をアップロード
ბექა წიკლაური პირადი მონაცემები დაბადების თარიღი 9 თებერვალი, 1989 (1989-02-09) დაბადების ადგილი თბილისი, საქართველო სიმაღლე 1.82 მ წონა 87 კგ ინფორმაცია კლუბის შესახებ კლუბი „ლოკომოტივი“ პოზიცია ფულბეკი ეროვნული ნაკრები ნაკრები საქართველო თამაში 24 ქულა 93 კარიერა ოფიციალური საიტი
↑ “Beka Tsiklauri”.
↑ Beka Tsiklauri.
ESPN scrum.
ESPN scrum. წაკითხვის თარიღი: 2 July 2015.
2015年7月2日閲覧。 ↑ site.rugby.ge
Cite web url http://en.espn.co.uk/scrum/rugby/player/16040.html title Beka Tsiklauri work ESPN scrum accessdate 2 July 2015 ↑ site.rugby.ge
タマル・サニキゼ
თამარ სანიკიძე საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრი თანამდებობაზე ყოფნის დრო 18 ივლისი, 2013 – 3 ივნისი, 2016 პრეზიდენტი გიორგი მარგველაშვილი პრემიერ-მინისტრი ირაკლი ღარიბაშვილი გიორგი კვირიკაშვილი წინამორბედი გიორგი მარგველაშვილი მემკვიდრე ალექსანდრე ჯეჯელავა დაბადებული 30 აგვისტო, 1978 თბილისი, საქართველოს სსრ მოქალაქეობა საქართველო ეროვნება ქართველი განათლება თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი რელიგია მართლმადიდებელი
ギオルギ・グガヴァ (政治家) テンプレートを表示
გიორგი გუგავა დაბ. თარიღი 1 ივლისი, 1974 დაბ. ადგილი დიდი კუხი მოქალაქეობა საქართველო განათლება საერო უნივერსიტეტი „აჭარა“ ეროვნება ქართველი რელიგია მართლმადიდებელი პარტია საქართველოს ლეიბორისტული პარტია
ギオルギ・グガヴァ (政治家)
გიორგი გუგავა (პოლიტიკოსი)
ギオルギ・グガヴァ (政治家) ギオルギ・グガヴァ (柔道家)
გიორგი გუგავა – პოლიტიკოსი. გიორგი გუგავა – ძიუდოისტი.
財務省(財務省) — ジョージア州省のヘッド(大臣) 政府の 会員です。[1] 務省に対する説明責任を果、政府には 、内閣総理大臣 による法的根拠を与えられた任務です。。
საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო — საქართველოს სამინისტრო, რომლის ხელმძღვანელი (მინისტრი) მთავრობის წევრია.[1] სამინისტრო ანგარიშვალდებულია მთავრობის წინაშე და ასრულებს მისსავე ან პრემიერ-მინისტრის მიერ კანონის საფუძველზე დაკისრებულ ამოცანებს. ამჟამად საქართველოს ფინანსთა მინისტრია დიმიტრი ქუმსიშვილი.