الحزب أعلى هيئة الإدارة الكونغرس. اثنين على الأقل مرة واحدة في السنة يجب أن يكون عقد. العمل التنظيمي ، ينحني الأمين العام. عادة سياسة الحزب وتشكيل القادة. نفسها طرفا فيها ، حتى قرار المنفذ. الحزب السياسي.
პარტიის უმაღლესი ხელმძღვანელი ორგანო ყრილობაა. იგი ორ წელიწადში ერთხელ მაინც მოიწვევა. ორგანიზაციულ მუშაობას წარმართავს გენერალური მდივანი. ჩვეულებრივ, პარტიის პოლიტიკას განსაზღვრავენ ლიდერები. თავად პარტია კი გადაწყვეტილებების აღმასრულებელია. პარტიას გააჩნია პოლიტიკური საბჭო.
الحركة الوطنية المتحدة تعديل
ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა ქვეყანა საქართველო გენერალური მდივანი ივანე მერაბიშვილი[1] დაფუძნდა სექტემბერი, 2001[2] იდეოლოგია ლიბერალური კონსერვატიზმი[3] პრო-ევროპეიზმი სამოქალაქო ნაციონალიზმი ევროპული აკრედიტაცია EPP-ს ასოცირებული წევრი საერთაშორისო აკრედიტაცია IDU-ს სრული წევრი ფერები შტაბ-ბინა ლესია უკრაინკას ქ. 1, თბილისი, საქართველო პარლამენტი 6 / 150 unm.ge
الكسندر ججيلافا(ش في 24 مايو, 1973) — وزارة التعليم والعلوم في جورجيا, 2016 يونيو — 13 تشرين الثاني / نوفمبر 2017.
ალექსანდრე ჯეჯელავა (დ. 24 მაისი, 1973) — საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრი 2016 წლის ივნისიდან — 2017 წლის 13 ნოემბრამდე.