Ko nga mara e tohuhia ana he tohu (*) e hiahiatia ana.
We adhuroni Perëndinë në frymë dhe në të vërtetën


Ko nga mara e tohuhia ana he tohu (*) e hiahiatia ana.
Perëndia është Lavdia e Tij e Madhe që Ai ka bërë!

Ko etahi atu whakamana
Cfare mund te bej per ju?

Korerotia mai ki a matou, me te faaite ki o koutou hoa!
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!

Ko wai e waiata ana i tona wairua?
Nga krijimi i saj.

Ko ia 90 tau.
Ai ishte 90 vjeç.

Kāinga
Përshëndetje,

He aha aku mana?
Çfarë është kjo?

Eaha te tō Reo
Ju uroj gjithë të mirat

- A e kore te tangata ranei!
- Dhe jo njerëz either!

He aha aku mana?
Çfarë është ajo?

Nana ahau tetahi ana ahau – Na te aha?
Unë shoh dikë I Like – Tani Çfarë?

Na e matau ana koutou e founga ki te faaineine no te te uiuiraa - he aha i muri?
Se ju shohim përpara për të dëgjuar prej tyre së shpejti

Pānuitia atu:
Lexo më shumë:

Manapori Waipiro: Ko te Kaupapahere Waapu
Lëreni të zbrazët këtë fushë, nëse jeni qenie njerëzore:

Tamarau: Kia ahau te tauturu ia koe?
Celina: Mund t'ju ndihmoj?

Mihi… te mea tino tika!
Ne do të donim të falënderojmë Our Sponsors!

Hoatu ki te kāreti?
Ku ta filloj?

Ka taea e tatou te haere tika ki te Atua
Ne mund të shkoni direkt në Perëndinë

Mahuru 21, 2014
Shtator 21, 2014

Ko te aha?
Por një çfarë?

E hiahia ana ki te ako atu?
Dëshironi të mësoni më shumë?

"E takoto koe!"
"Ju jeni duke gënjyer!"

Wāhi noho: He wāhi 2f. NO.6 Changjiang Road Economic me Hangarau Development Rohe Wuhan China
© Copyright - 2010-2018: Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Whakarongo ki te aha ia ta.
Dëgjoni atë që Ai thotë.

te tauturu ia tatou i te ao e tipu mai 1999
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1999

Kia te tuatahi ki te kōrero - e koe whakaaro aha?
Bëhu i pari për të komentuar - Çfarë mendoni ju?

Awherika ki te Tonga aho mana
mirëpritur për kompaninë tonë

A, no te He te reira True?
Kur është e vërtetë?

Ka tamata ahau ki tetahi atu wahi. Mauruuru.
Do të provoj diku tjetër. Faleminderit.

Na te aha e ngaro?
Pra, çfarë mungon?

He aha koe e taea e ako:
Çfarë mund të mësoni:

Te Kaikorero mo te taake kaha
Ju Gjithashtu Mund Të Pëlqen

2. He aha e hiahia KOE ki E teie mahana?
2. Çfarë doni të bëni sot?

te tauturu ia tatou i te ao e tipu mai 2001
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001

He aha te korero a te kaikawe?
Cilat shërbime jeni të interesuar?

Kai me te inu
Do të doja të kisha.

Whakamahia ano te taiao me te voila.
Ishte kjo e dobishme?

Well, he aha koe e taea e te mea e pā ana ki te pou?
E pra, çfarë mund të thoni për këtë post?

He pātai tāu?
Keni një pyetje?

Whakamōhio mai o nga pou hou mā te īmēra.
A ka ndonjë restorant këtu ?

Whakapae tereina ki Factory, Suppliers _ China Whakapae tereina ki Manufacturers
© Copyright - 2010-2017: Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Kai me te inu
Dhe ju?

au ahau 1000% i roto i te manakohia o tenei!
Unë jam 1000% në favor të kësaj!

Hononga Hoahoa Haere mai!
Ne mund t'ju ndihmojmë në çdo industri!

He aha painga e te reira?
Çfarë avantazhet ajo ka?

te tauturu ia tatou i te ao e tipu mai 1983
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

pūtake:
burimi:

I tāuta koe i te reira tika?
Çfarë mund të jetë problemi?

Huri noa Tau Hou :)))
Rreth Vitit të Ri :)))