ny farany izay tsy toy izany miserably!”
e fundit që dështoi kaq pa fat!”


Ho an'Andriamanitra anie ny voninahitra! Zava-dehibe no nataony!
Perëndia është Lavdia e Tij e Madhe që Ai ka bërë!

Inona no azoko atao ho anao?
Cfare mund te bej per ju?

MBA tələbələrinin nəzərinə!
NCUK Zəmanət Şərtləri

Tsy fantatro
Une nuk e di

Shelly: Inona no azoko atao ho anao?
Shelly: Çfarë mund të bëj për ty?

Lazao aminay ary zarao amin'ny namana!
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!

Mandrakariva isika faly hanampy anao. Misaotra
Ne jemi gjithmonë të lumtur për t'ju ndihmuar. Faleminderit

Isan'ny dingana C 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100
Numri i hapave C 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100

Noho izany, mifankahery sy uppbygg hafa, tahaka ny ataonareo ihany.
Prandaj, rehati njëri-tjetrit dhe uppbygg tjetrin, ashtu si edhe ju bëni.

Izy 90 taona.
Ai ishte 90 vjeç.

Ny mpino, raha ny fiainanareo miara-mitady mafy izao
Besimtarët kur jeta juaj është në kërkim të vështira tani

Helo eto,
Përshëndetje,

Izahay vonona foana ny hanampy anao.
Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.

Andriamanitra tsy namorona ny olona hijaly.
Perëndia nuk e krijoi njeriun të vuajë.

Eo amboniny dia noroahina avy aminy.
Në të ai u përjashtua nga ajo.

Inona ity?
Çfarë është kjo?

Natao mba hiditra paradisa,
Ai është bërë për të hyrë në parajsë,

Nahoana no ataoko izany?
Pse jam unë duke bërë këtë?

× Ahoana no ahafahako manampy anao?
× Si mund t'ju ndihmoj?

Ny zavatra ataontsika amin'izao fotoana izao?
ÇFARË bëjmë tani?

Mirary ny soa indrindra ho anao
Ju uroj gjithë të mirat

Azonao antoka ve izany?
A je i sigurt?

Aza misalasala mifandray aminay. Izahay vonona foana ny hanampy anao.
Mos ngurroni të na kontaktoni. Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.

Ataony ahoana moa no hitranga fa ho toy izany no anarana?
Si mund të jetë që ju ndodh që të ketë të njëjtin emër?

Ny olona dia tsy afaka manao
Njerëzit nuk mund të bëjë

- Ary tsy ny olona na!
- Dhe jo njerëz either!

Eny tokoa, fahasoavana sy famindram-po no hanaraka foana
Me siguri pasuri dhe mirësi do të ndjekë gjithmonë

Inona ity?
Çfarë është ajo?

I Jereo Nisy olona iray tiako – Ankehitriny Inona?
Unë shoh dikë I Like – Tani Çfarë?

Inona no vehivavy te?
Çfarë Femrat Really Want?

Na iza na iza ianao, na inona na inona no tadiavinao dia manomboka eto izany.
Kushdo që jeni, çfarëdo që kërkoni, të gjitha fillojnë këtu.

Hamaky bebe kokoa:
Lexo më shumë:

Nahoana no ny hevitrao momba izany?
Dhe ju, çfarë mendoni ju?

Ilaozy izany foana tsy mitondra fanatitra an-tsaha ianao, raha olombelona:
Lëreni të zbrazët këtë fushë, nëse jeni qenie njerëzore:

Celina: Azoko manampy anao?
Celina: Mund t'ju ndihmoj?

$ 14.00 isam-bolana monja!
Vetëm $ 14.00 në muaj!

Manantena aho dia manampy! MIRARY ANAO HO TSARA VINTANA!
Unë shpresoj se kjo ndihmon! PAÇ FAT!

Mbola tsy tara na oviana na oviana izany
Asnjëherë nuk është vonë

Fantatrao ve?
A e keni ditur?

Tsy misy atahorana?
A eshte e sigurt?

Manao zavatra amin'ny fomba hafa kely, ary izany no fomba toy izany!
Ne bëjmë gjërat pak ndryshe, dhe kjo është mënyra se si ai!

Azafady mba ampio anay hivoatra!
Ju lutemi na ndihmoni të përmirësojmë!

Fa misy marina ho amin'izany?
Por a ka ndonjë të vërtetë në këtë?

Miteny isika:
Ne flasim:

Te ho velona mandrakizay?
Dëshironi të jetojë përjetë?

Afaka mandeha mivantana amin'Andriamanitra
Ne mund të shkoni direkt në Perëndinë

Andriamanitra anie hitahy ny Service!
God Bless Shërbimin tuaj!

Iza moa izahay?
Kush jemi ne?

Tsy hino izay zava-mitranga eto ianao ...
Ju nuk do të besonit se çfarë po ndodh këtu ...