Gipilo ug dad-dali;
Palosur dhe të kryejë lehtë;


ayaw mobiya sa mga timailhan sa mga bisti.
nuk do pendë ose shtrirë;

Tug-ani kami, ug sa pagpakigbahin uban sa imong mga higala!
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!

nga ngabatapwet
theret kur qihet

Gidaghanon sa mga lakang C 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100
Numri i hapave C 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100

Siya mao ang 90 ka tuig ang panuigon.
Ai ishte 90 vjeç.

Unsa ang kini nga?
Çfarë është kjo?

Nganong gibuhat ko man kini?
Pse jam unë duke bërë këtë?

Unsa ang labing importante kanimo sa kinabuhi?
Çfarë është më e rëndësishme për ju në jetë?

Unsa ang kini nga?
Çfarë është ajo?

Ug sa unsa nga paagi nga ako wala?
Dhe si jam unë pa ta?

Bisan kinsa ka, bisan unsa ang imong gipangita, kini tanan magsugod dinhi.
Kushdo që jeni, çfarëdo që kërkoni, të gjitha fillojnë këtu.

Salamat sa imong pagtagad.
Ju falemnderit për vëmendjen!

Basaha ang dugang pa:
Lexo më shumë:

Biyai kining hawan nga walay sulod kon ikaw tawo:
Lëreni të zbrazët këtë fushë, nëse jeni qenie njerëzore:

Lamang $ 14.00 kada bulan!
Vetëm $ 14.00 në muaj!

Salamat sa tanan tungod sa imong pagtagad!
Ju faleminderit të gjithëve për vëmendjen tuaj!

sa uban nga mga:
Dhe korr atë që mbjell

Enjoy niini nga version!
Ne do të donim të falënderojmë Our Sponsors!

Salamat sa imong pagtagad!
Ju faleminderit për vëmendjen tuaj!

Salamat sa imong pagtagad.
Ju faleminderit për vëmendjen tuaj.

Buot ko unta kamo sa maayong panglawas!!
Ju uroj shëndet të mirë!!

Kita moadto direkta ngadto sa Dios
Ne mund të shkoni direkt në Perëndinë

Maayong hapon, mga higala.
Mirëdita, miqtë.

"Ikaw bakakon nga!"
"Ju jeni duke gënjyer!"

Sa bisan unsa nga ideya sa diha nga?
Ndonjë ide se kur?

Pilia ang Imong Pinulongan:
Zgjidhni gjuhën tuaj:

Sa niining adlawa hunahuna sa atong nangagi,
Në këtë ditë të mendojnë për të kaluarën tonë,

(Kita motubag sa sulod sa 1 nga takna.)
(Do të përgjigjem brenda orës 1.)

Nganong hinungdanon kini?
Pse ka rëndësi?

karon, ako wala.
tani, Unë jam askund.

karon, importante kaayo!
tani, shumë e rëndësishme!

Sa diha nga ang Tinuod?
Kur është e vërtetë?

Tan-awa kini sa detalye.
Hidhni një sy në atë në detaje.

Unsang paagi kini sa trabaho?
Si funksionon kjo gjë?

Busa unsa man ang kulang?
Pra, çfarë mungon?

Salamat sa imong pagtagad!) Adunay usa ka maayo nga adlaw)
Ju faleminderit për vëmendjen tuaj!) Kanë një ditë të mirë)

Unsa ka paspas ang imong gusto nga magminyo?
Sa shpejt do të donit të martoheni?

nga ngabatapwet
në grupëhardkorëbytha

Ako buot nga kamo sa tanan nga maayo nga shopping!!!
Unë ju uroj të gjithë të mira pazar!!!

Aw, unsa ang imong mahimo mahitungod sa post?
E pra, çfarë mund të thoni për këtë post?

Maayo nga makita ka dinhi!
Është mirë të të shoh ty këtu!

Aah, MAGHULAT, ako HINUMDUMI KARON!
AAH, PRISNI, ME KUJTOHET TASH!

molingkod ingon nga alang sa 10-15 minutos.
ulen të tillë për 10-15 minuta.

Ug ikaw ganahan?
Dhe ju?

Ikaw tingali buot sa mabasa:
Ju mund të dëshironi të lexoni:

Makatabang kami kanimo sa bisan unsang industriya!
Ne mund t'ju ndihmojmë në çdo industri!

Salamat ug Maayong.
Faleminderit dhe Welcome.

Unsa ang mga kaayohan kini?
Çfarë avantazhet ajo ka?

Aah, MAGHULAT, ako HINUMDUMI KARON!
AAH, PRIT, unë kujtoj TANI!