апошні, што не атрымалася так жудасна!”
e fundit që dështoi kaq pa fat!”


fermatas (паўзы) ўзноўлены як пашыраныя нататкі і бары,
fermatat (pushimet) janë rikrijuar si shënime të zgjatura dhe bare,

Вау, ты сур'ёзна?
wow, jeni seriozisht?

Што мы робім
Cfare mund te bej per ju?

Вытворца абяцае (коратка):
nuk do pendë ose shtrirë;

Абярыце мову:
Zgjidhni gjuhën tuaj:

Што ў свеце вы думаеце?
Çfarë në botë jeni duke menduar?

Шэлі: Што я магу зрабіць для вас?
Shelly: Çfarë mund të bëj për ty?

Раскажы і падзяліся са сваімі сябрамі!
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!

І што цяпер?
Tani çfarë?

Прастытуткі
theret kur qihet

Што ў вас на ўвазе ?
Çfarë keni në mendje ?

Мы заўсёды рады дапамагчы Вам. дзякуй
Ne jemi gjithmonë të lumtur për t'ju ndihmuar. Faleminderit

Колькасць прыступак C 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100
Numri i hapave C 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100

Вы павінны быць па крайняй меры, 18 гадоў.
Ju duhet të jeni të paktën 18 vjeç.

Калі ласка, пачакайце ...
Ju lutem prisni

Ён быў 90 гадоў.
Ai ishte 90 vjeç.

Хочаце больш? Наведайце нашых сяброў.
Dëshironi më Shumë? Shihni miqtë tanë.

Увайсці
Përshëndetje,

Мы заўсёды гатовыя дапамагчы вам.
Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.

Што гэта такое
Çfarë është kjo?

Адкуль даведаліся пра нас?
Si keni dëgjuar për ne?

Чаму я гэта раблю?
Pse jam unë duke bërë këtë?

× Як я магу вам дапамагчы?
× Si mund t'ju ndihmoj?

Што мы робім цяпер?
ÇFARË bëjmë tani?

Нават вы, сябры мае,
Perëndia le të të flejë me lumturi,

Жадаю вам усяго найлепшага
Ju uroj gjithë të mirat

Што мы ўмеем?
.Çfarë mund të bëjmë?

Вы знаходзіце?
A je i sigurt?

Не саромейцеся звяртацца да нас. Мы заўсёды гатовыя дапамагчы вам.
Mos ngurroni të na kontaktoni. Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.

Якое прылада вы шукаеце?
Cilat njësi po kërkoni?

Жадаю ўсім добрага манікюру!
Unë ju uroj të gjithë një të mirë manikyr!

Другое пытанне, калі ласка.
Pyetja e dytë ju lutem.

Як гэта можа быць, што вам пашчасціла мець такое ж імя?
Si mund të jetë që ju ndodh që të ketë të njëjtin emër?

Людзі не могуць зрабіць
Njerëzit nuk mund të bëjë

Пачынаючы з $ 45,49 на чалавека.
Duke filluar nga 45,49 $ per person.

Вы першы раз на нашым сайце?
A është hera e parë për ty këtu?

- І не мужчыны таксама!
- Dhe jo njerëz either!

- Ці ёсць што-то я магу зрабіць.
- A ka diçka që unë mund të bëj.

Мы спадзяемся ўбачыць вас там!
Ne shpresojmë për të parë ju atje!

А можа быць, мяне проста не любяць шипры.
Ndoshta unë thjesht nuk më pëlqen SIPRI.

Што гэта такое
Çfarë është ajo?

Я бачу каго Мне падабаецца – Што цяпер?
Unë shoh dikë I Like – Tani Çfarë?

Што жанчыны сапраўды хочуць?
Çfarë Femrat Really Want?

У такім тэмпе, мы ніколі не маглі б мець шмат грошай.
Ne kurrë nuk kemi pasur një shpejtësi kaq të madhe për kaq shumë para.

Гэта можа быць ціава:
Kjo mund të jetë interesante:

Хто ты тады ....?
Kush je ti atëherë ....?

Гэта бясплатна — і заўсёды так будзе.
Është falas dhe gjithmonë do të jetë.

Поспехі, і дайце мне ведаць, як яно ідзе!
Paç fat, dhe më lejoni të dinë se si shkon!

Хто мы? Што мы можам зрабіць для вас?
Kush jemi ne? Çfarë mund të bëjmë për ju?